Partneris, kurio ieškojote

Nuo klientų lėšų gavimo iki pervedimų įmonės viduje, tiekėjų bei trečiųjų šalių sąskaitų apmokėjimo. Naudodami „ConnectPay“ galite lengvai ir efektyviai valdyti visą mėnesinį pinigų srautą.

ConnectPay - Bnking made easy
ConnectPay - Bnking made easy

SVARBU: kreipiantis dėl e-komercijos paslaugų, jums taip pat reikės atsidaryti ConnectPay verslo sąskaitą. Jeigu Jūsų paraiška verslo sąskaitai bus atmesta, mes negalėsime jums pasiūlyti e-komercijos paslaugų.

Kainodara Jūsų verslui

Jokių paslėptų mokesčių

 1. europinėms kortelėms
  1,5% + €0,09
 2. Ne europinėms kortelėms
  3,0% + €0,15
 • Jokių mėnesinių mokesčių
 • Fiksuotas €30 mokestis už chargeback‘us
 • €0,30 už grąžinimus
 • CFT/OCT 1,5% +

Ieškote individualaus sprendimo?

Galioja verslams su didesne nei €50.000 EUR mėnesine apyvarta.

Mokėjimai

Integruokite mūsų optimizuotą mokėjimų sprendimą, naudodamiesi viena prieigos sistema ir vienu prisijungimo tašku prie mūsų API.

Tarptautiniai mokėjimai

Priimkite tarptautinius mokėjimus įvairiomis valiutomis, naudojantis populiariausiomis kortelėmis - „Visa“ ir „Mastercard“.

Standartizuotas mokėjimų srautas

Matykite išsamius išrašus, kuriuose pateikiama informacija apie pardavimus, atsiskaitymus, apgaulingas operacijas ir dar daugiau.

Mokėjimų atvaizdavimas

Naudokitės universaliu, sklandžiai integruojamu mokėjimų langu savo
e-parduotuvei, užtikrindami, kad visa kliento kelionė yra saugi, paprasta ir intuityvi.

Išmokos

Lengvai siųskite išmokas savo klientams naudodamiesi mūsų API arba „backoffice“ 2 žingsnių procesu, kai pirmasis vartotojas inicijuoja veiksmą, o antrasis – patvirtina.

Periodiniai mokėjimai

Saugiai laikykite klientų atsiskaitymo informaciją, kad galėtumėte priimti periodinius mokėjimus - idealiai tinkama narystės ir prenumeratos pagrindu veikiančioms įmonėms.

Rizikų valdymas

ConnectPay - Risk Management ConnectPay - Risk Management
 • Patogus administravimas
  E-komercijos paslaugų administravimo platforma buvo sukurta atsižvelgiant į pardavėjo poreikius. Sistema ne tik atvaizduoja statistiką, bet ir suteikia galimybę akimirksniu koreguoti procesų eigą.
 • Rizikų valdymas ir mažinimas
  Naudojantis ConnectPay e-komercijos paslaugų administravimo platforma lengvai galėsite stebėti ir tvarkyti grąžinimus, užtikrinant kortelių schemos reikalavimų laikymąsi – užkirsti kelią sukčiavimams.
 • Industrijos standartų atitikimas
  Platformoje integruoti pramonės saugumo standartai su 1 lygio PCI-DSS sertifikatu. Neskelbtini duomenys yra šifruojami siekiant užtikrinti visų susijusių šalių apsaugą.